Мовний Центр Top Way | вул. О. Гончара, 37 А, офіс 1 | ст. м. Золоті ворота

(093) 580-82-28 • (067) 799-82-28 • (050) 770-82-28 contact@topway.in.ua

Вивчайте англійську

 

Як вибрати курси англійської мови в Києві?

Ви хочете вивчити англійську мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу англійської мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати англійську мову в Києві.

 

Дані про англійську мову
 • З 1,5 мільярдами учнів, англійська є на сьогоднішній день найбільш досліджуваною іноземною мовою в світі (французька є другою, а мандаринський діалект китайської мови – третьою).
 • США не має офіційного національної мови … але, за оцінками, 95% населення в Сполучених Штатах розмовляють англійською мовою як рідною мовою, або ж як другою мовою (огляд 2011 року).

джерела: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2015/04/23/the-worlds-languages-in-7-maps-and-charts/, https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/us.html, “Language Use in the United States: 2011” (PDF). U.S. Census Bureau, https://www.census.gov/prod/2013pubs/acs-22.pdf.

 

 

1. Ваша мета вивчення англійської мови

Англійська мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання англійської мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів англійської мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з англійської мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Англійська для професійних цілей

У сучасному суспільстві англійська мова – це мова міжнародного спілкування. Володіння англійською мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном.

Багато курсів англійської мови у Києві пропонують спеціалізовані курси англійської мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-англійська (англійська для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна англійська (англійська для економістів)
 • Фінансова англійська (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична англійська (англійська для юристів)
 • Медична англійська (англійська для лікарів)
 • Англійська для IT-фахівців
 • Англійська для готельного та ресторанного бізнесу

Англійська мова для імміграції та роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд в англомовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси англійської мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як IELTS, TOEFL, FCE, CAE, так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння англійською мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з англійської мови, починаючи від підвищення Вашого рівня англійської мови до реєстрації на іспит.

2. Формат занять на курсах англійської мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів англійської мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Курси англійської з носієм мови: за і проти

Багато хто думає, що іноземні мови (в тому числі, англійська мова) найкраще вчити з носієм мови.

Однак, носії мови не завжди мають відповідну освіту, яка дозволила б їм не тільки володіти рідною мовою досконало, а й грамотно і якісно викладати. Саме тому є сенс займатися з носієм мови, якщо Ви вже досягли певного рівня у мові, що вивчаєте (в англійській це Intermediate / Upper-Intermediate або рівень B1 / B2), якщо Ваша мета – розмовна практика або переконатися в тому, що носій мови має відповідну кваліфікацію, якщо Ваша мета – підвищення рівня володіння мовою.

Ми вважаємо, що професійний російськомовний викладач – це краще рішення для початківців. Водночас , в нашому мовному центрі ми пропонуємо розмовні клуби і клуби вихідного дня з носієм англійської та інших іноземних мов, щоб надати нашим студентам можливість попрактикуватися у спілкуванні і просто добре провести час і завести нові знайомства!

Приєднуйтесь до мовної спільноті Top Way!

4. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс англійської мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів англійської мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

5. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

6. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

7. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл англійської мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

Вивчайте італійську

Як вибрати курси італійської мови в Києві?

Ви хочете вивчити італійську мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу італійської мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати італійську мову в Києві.

Дані про італійську мову
 • Приблизно 64 мільйони осіб розмовляють італійською, як рідною або майже рідною мовою, і близько 8 мільйонів людей вивчають його.
 • Італійська мова є офіційною мовою в Італії і Сан-Марино. Це також одна з офіційних мов Швейцарії.

джерела: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2015/04/23/the-worlds-languages-in-7-maps-and-charts/, https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/.

1. Ваша мета вивчення італійської мови

Італійська мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання італійської мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів італійської мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з італійської мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Італійська для професійних цілей

Володіння італійською мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном. Багато курсів італійської мови у Києві пропонують спеціалізовані курси італійської мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-італійська (італійська для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна італійська (італійська для економістів)
 • Фінансова італійська (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична італійська (італійська для юристів)
 • Медична італійська (італійська для лікарів)
 • Італійська для IT-фахівців
 • Італійська для готельного та ресторанного бізнесу

Італійська мова для імміграції та роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд в італомовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси італійської мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як CILS (Certificazione di Italiano come Lingua Straniera) або CELI (Certificato di Conoscenza della Lingua Italiana), так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння італійською мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з італійської мови, починаючи від підвищення Вашого рівня італійської мови до реєстрації на іспит.

2. Формат занять на курсах італійської мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів італійської мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Курси італійської з носієм мови: за і проти

Багато хто думає, що іноземні мови (в тому числі, італійська мова) найкраще вчити з носієм мови.

Однак, носії мови не завжди мають відповідну освіту, яка дозволила б їм не тільки володіти рідною мовою досконало, а й грамотно і якісно викладати. Саме тому є сенс займатися з носієм мови, якщо Ви вже досягли певного рівня у мові, що вивчаєте (в італійській це Intermediate / Upper-Intermediate або рівень B1 / B2), якщо Ваша мета – розмовна практика або переконатися в тому, що носій мови має відповідну кваліфікацію, якщо Ваша мета – підвищення рівня володіння мовою.

Ми вважаємо, що професійний російськомовний викладач – це краще рішення для початківців. Водночас , в нашому мовному центрі ми пропонуємо розмовні клуби і клуби вихідного дня з носієм італійської та інших іноземних мов, щоб надати нашим студентам можливість попрактикуватися у спілкуванні і просто добре провести час і завести нові знайомства!

Приєднуйтесь до мовної спільноті Top Way!

4. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс італійської мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів італійської мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

5. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

6. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

7. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл італійської мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

Вивчайте німецьку

Як вибрати курси німецької мови в Києві?

Ви хочете вивчити німецьку мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу німецької мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати німецьку мову в Києві.

Дані про німецьку мову
 • Приблизно 132 мільйони осіб говорять німецькою, як рідною або близько до рідної мови, і близько 14,5 мільйонів осіб вивчають її.
 • Німецька мова є офіційною мовою в Німеччині, Бельгії, Австрії, Люксембурзі, Ліхтенштейні та Швейцарії.

джерела: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2015/04/23/the-worlds-languages-in-7-maps-and-charts/, https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/.

1. Ваша мета вивчення німецької мови

Німецька мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання німецької мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів німецької мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з німецької мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Німецька для професійних цілей

Володіння німецькою мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном.

Багато курсів німецької мови у Києві пропонують спеціалізовані курси німецької мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-німецька (німецька для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна німецька (німецька для економістів)
 • Фінансова німецька (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична німецька (німецька для юристів)
 • Медична німецька (німецька для лікарів)
 • Німецька для IT-фахівців
 • Німецька для готельного та ресторанного бізнесу

Німецька мова для імміграції та роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд в німецькомовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси німецької мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як A1-C2 сертифікати Ґете-Інститута (Goethe-Zertifikat), TestDaf (Test Deutsch als Fremdsprache), так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння німецькою мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з німецької мови, починаючи від підвищення Вашого рівня німецької мови до реєстрації на іспит.

2. Формат занять на курсах німецької мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів німецької мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Курси німецької з носієм мови: за і проти

Багато хто думає, що іноземні мови (в тому числі, німецька мова) найкраще вчити з носієм мови.

Однак, носії мови не завжди мають відповідну освіту, яка дозволила б їм не тільки володіти рідною мовою досконало, а й грамотно і якісно викладати. Саме тому є сенс займатися з носієм мови, якщо Ви вже досягли певного рівня у мові, що вивчаєте (в німецькій це Intermediate / Upper-Intermediate або рівень B1 / B2), якщо Ваша мета – розмовна практика або переконатися в тому, що носій мови має відповідну кваліфікацію, якщо Ваша мета – підвищення рівня володіння мовою.

Ми вважаємо, що професійний російськомовний викладач – це краще рішення для початківців. Водночас , в нашому мовному центрі ми пропонуємо розмовні клуби і клуби вихідного дня з носієм німецької та інших іноземних мов, щоб надати нашим студентам можливість попрактикуватися у спілкуванні і просто добре провести час і завести нові знайомства!

Приєднуйтесь до мовної спільноті Top Way!

4. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс німецької мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів німецької мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

5. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

6. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

7. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл німецької мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

 

Вивчайте іспанську

Як вибрати курси іспанської мови в Києві?

Ви хочете вивчити іспанську мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу іспанської мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати іспанську мову в Києві.

 

Дані про іспанську мову
 • Близько 500 мільйонів людей розмовляють іспанською, як рідною мовою або майже рідною, і близько 14,5 мільйонів осіб вивчають її.
 • Іспанська мова є офіційною мовою приблизно 20 країн.

джерела: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2015/04/23/the-worlds-languages-in-7-maps-and-charts/, http://www.ethnologue.com/language/spa.

1. Ваша мета вивчення іспанської мови

 

Іспанська мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання іспанської мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів іспанської мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з іспанської мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Іспанська для професійних цілей

Володіння іспанською мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном.

Багато курсів іспанської мови у Києві пропонують спеціалізовані курси іспанської мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-іспанська (іспанська для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна іспанська (іспанська для економістів)
 • Фінансова іспанська (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична іспанська (іспанська для юристів)
 • Медична іспанська (іспанська для лікарів)
 • Іспанська для IT-фахівців
 • Іспанська для готельного та ресторанного бізнесу

Іспанська мова для імміграції та роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд в іспаномовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси іспанської мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera), так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння іспанською мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з іспанської мови, починаючи від підвищення Вашого рівня іспанської мови до реєстрації на іспит.

2. Формат занять на курсах іспанської мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів іспанської мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Курси іспанської з носієм мови: за і проти

Багато хто думає, що іноземні мови (в тому числі, іспанська мова) найкраще вчити з носієм мови.

Однак, носії мови не завжди мають відповідну освіту, яка дозволила б їм не тільки володіти рідною мовою досконало, а й грамотно і якісно викладати. Саме тому є сенс займатися з носієм мови, якщо Ви вже досягли певного рівня у мові, що вивчаєте (в іспанській це Intermediate / Upper-Intermediate або рівень B1 / B2), якщо Ваша мета – розмовна практика або переконатися в тому, що носій мови має відповідну кваліфікацію, якщо Ваша мета – підвищення рівня володіння мовою.

Ми вважаємо, що професійний російськомовний викладач – це краще рішення для початківців. Водночас, в нашому мовному центрі ми пропонуємо розмовні клуби і клуби вихідного дня з носієм іспанської та інших іноземних мов, щоб надати нашим студентам можливість попрактикуватися у спілкуванні і просто добре провести час і завести нові знайомства!

Приєднуйтесь до мовної спільноті Top Way!

4. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс іспанської мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів іспанської мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

5. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

6. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

7. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл іспанської мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

 

Вивчайте французьку

Як вибрати курси французької мови в Києві?

Ви хочете вивчити французьку мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу французької мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати французьку мову в Києві.

 

Дані про французьку мову
 • Приблизно 220 мільйонів осіб говорять французькою, як носії мови, або як місцеві жителі або часткові спікери, і близько 82 мільйонів осіб вивчають її. Це друга найбільш досліджувана мова після англійської.
 • Французька мова є офіційною мовою в 29 країнах.

джерела: https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2015/04/23/the-worlds-languages-in-7-maps-and-charts/, http://www.diplomatie.gouv.fr/en/french-foreign-policy/francophony-1113/the-status-of-french-in-the-world.

1. Ваша мета вивчення французької мови

Французька мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання французької мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів французької мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з французької мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Французька для професійних цілей

Володіння французькою мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном.

Багато курсів французької мови у Києві пропонують спеціалізовані курси французької мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-французька (французька для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна французька (французька для економістів)
 • Фінансова французька (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична французька (французька для юристів)
 • Медична французька (французька для лікарів)
 • Французька для IT-фахівців
 • Французька для готельного та ресторанного бізнесу

Французька мова для імміграції та роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд у франкомовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси французької мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як DALF (Diplôme approfondi de langue française), DELF (Diplôme d’études en langue française), TCF (Test de connaissance du français), TEF (Test d’évaluation de français), так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння французькою мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з французької мови, починаючи від підвищення Вашого рівня французької мови до реєстрації на іспит.

2. Формат занять на курсах французької мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів французької мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Курси французької з носієм мови: за і проти

Багато хто думає, що іноземні мови (в тому числі, французька мова) найкраще вчити з носієм мови.

Однак, носії мови не завжди мають відповідну освіту, яка дозволила б їм не тільки володіти рідною мовою досконало, а й грамотно і якісно викладати. Саме тому є сенс займатися з носієм мови, якщо Ви вже досягли певного рівня у мові, що вивчаєте (у французькій це Intermediate / Upper-Intermediate або рівень B1 / B2), якщо Ваша мета – розмовна практика або переконатися в тому, що носій мови має відповідну кваліфікацію, якщо Ваша мета – підвищення рівня володіння мовою.

Ми вважаємо, що професійний російськомовний викладач – це краще рішення для початківців. Водночас, в нашому мовному центрі ми пропонуємо розмовні клуби і клуби вихідного дня з носієм французької та інших іноземних мов, щоб надати нашим студентам можливість попрактикуватися у спілкуванні і просто добре провести час і завести нові знайомства!

Приєднуйтесь до мовної спільноті Top Way!

4. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс французької мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів французької мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

5. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

6. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

7. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл французької мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

Вивчайте українську

Як вибрати курси української мови в Києві?

Ви хочете вивчити українську мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу української мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати українську мову в Києві.

 

Дані про українську
 • Українська мова є рідною мовою 30 мільйонів осіб, що проживають в основному в Україні, але й в країнах, де є українські меншини.

джерела: http://www.ethnologue.com/language/ukr, https://en.wikipedia.org/wiki/Ukrainian_language.

1. Ваша мета вивчення української мови

Українська мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання української мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів української мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з української мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Українська для професійних цілей

Володіння українською мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в Україні.

Багато курсів української мови у Києві пропонують спеціалізовані курси української мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-українська (українська для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна українська (українська для економістів)
 • Фінансова українська (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична українська (українська для юристів)
 • Медична українська (українська для лікарів)
 • Українська для IT-фахівців
 • Українська для готельного та ресторанного бізнесу

 

2. Формат занять на курсах української мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів української мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс української мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів української мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

4. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

5. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

6. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл української мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.

 

Вивчайте російську

Як вибрати курси російської мови в Києві?

Ви хочете вивчити російську мову швидко і недорого? Намагаєтеся вибрати гарну школу російської мови в Києві або підібрати гарного репетитора, але не знаєте, як відрізнити висококваліфікованого фахівця від недосвідченого викладача? Не знаєте, що краще – індивідуальні або групові заняття?

Нижчеприведений список критеріїв допоможе Вам вирішити, яку школу вибрати, щоб вивчати російську мову в Києві.

 

Facts about Russian
 • Понад 250 млн людей по всьому світу розмовляють російською. 7-а за популярністю мова в світі.
 • ТРКИ – Тест з російської мови як іноземної – це стандартизований тест, що складається з 4 рівнів.

джерела: https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_language, https://www.ethnologue.com/language/rus, https://en.wikipedia.org/wiki/Test_of_Russian_as_a_Foreign_Language.

1. Ваша мета вивчення російської мови

Російська мова для подорожей / туризму

Багато любителів подорожей стикаються з тим, що незнання російської мови викликає у них дискомфорт під час закордонних поїздок. Хай там як, потрібно вміти порозумітися з місцевими жителями, співробітниками готелю, працівниками митниці, придбати щось в магазині, забронювати номер у готелі.

Багато курсів російської мови у Києві пропонують «Курс виживання», який триває від 1 до 4 місяців залежно від кількості та інтенсивності занять на тиждень і дозволяє здобути базові знання з російської мови. «Курс виживання» дасть Вам необхідний запас слів для спілкування в ситуаціях щоденного спілкування: аеропорт, готель, кафе і ресторани, визначні пам’ятки, зовнішність, здоров’я, одяг та інше.

Російська для професійних цілей

Володіння російською мовою на високому рівні дасть Вам перевагу при роботі в міжнародних компаніях та участі в міжнародних проектах, в Україні чи за кордоном.

Багато курсів російської мови у Києві пропонують спеціалізовані курси російської мови. У мовному центрі Top Way ми розробили наступні програми навчання спеціально для професіоналів і фахівців:

 • Бізнес-російська (російська для менеджерів і власників бізнесу)
 • Економічна російська (російська для економістів)
 • Фінансова російська (для працівників банків і співробітників фінансової сфери)
 • Юридична російська (російська для юристів)
 • Медична російська (російська для лікарів)
 • Російська для IT-фахівців
 • Російська для готельного та ресторанного бізнесу

Російська мова для роботи за кордоном

У наш час відкривається все більше можливостей для роботи і кар’єри за кордоном, а також для імміграції в різні країни. Якщо Ваша мета – переїзд в російськомовну країну або вступ до вищого навчального закладу за кордоном, Вам необхідно знайти курси російської мови в Києві, які займаються підготовкою до таких іспитів, як ТРКИ (Тест по русскому языку как иностранному), так як здача саме цих іспитів і деяких інших підтверджує Ваш рівень володіння російською мовою і відкриває перед Вами можливості до навчання і побудови кар’єри за кордоном.

У мовному центрі Top Way ми надаємо професійну підтримку та супровід у підготовці до найпопулярніших іспитів з російської мови, починаючи від підвищення Вашого рівня російської мови до реєстрації на іспит.

 

2. Формат занять на курсах російської мови (індивідуально або в групі?)

Більшість курсів російської мови в Києві пропонують як індивідуальні заняття з викладачем, так і навчання в групі. На індивідуальних заняттях програма навчання, як правило, розробляється з урахуванням побажань, потреб і цілей навчання студента, а також учневі надається можливість займатися за гнучким або «плаваючим» графіком. У груповому навчанні також є свої переваги, так як у викладача є можливість змоделювати ситуації мовного спілкування між студентами в групі, максимально наближені до реальності. Крім того, Ви здобуваєте навички роботи в команді і знайомитеся з новими людьми, а, отже, здобуваєте нових друзів.

Проте, Вам потрібно бути готовими до того, щоб підлаштувати свій графік до відвідування мовних курсів як мінімум 2 рази на тиждень у встановлений час і до того, що у різних людей у групі може бути різний темп навчання.

У нашому центрі ми доберемо найзручніший і оптимальний формат занять для Вас – індивідуально, в парі або в групі, а також запропонуємо час навчання, що підходить Вам – ранковий, денний або вечірній, а також у вихідні дні.

3. Інтенсивність навчання

Інтенсивність навчання безпосередньо залежить від Ваших цілей навчання. Наприклад, стандартний курс російської мови в середньому триває близько 4 місяців (при відвідуванні занять 2 рази на тиждень тривалістю годину або 1,5 години). Водночас , інтенсивний курс дозволить Вам завершити курс навчання швидше (від 1 до 3 місяців) за умови відвідування занять від 4 до 6 годин на тиждень. Перед важливим іспитом Ви також можете відвідувати заняття щодня або через день.

При виборі курсів російської мови ми рекомендуємо звернути увагу, чи можуть Вам запропонувати інтенсивний курс навчання, і скільки триває стандартний курс навчання.

4. Заняття в мовній школі або на Вашій території?

Місцезнаходження мовної школи найчастіше буває вирішальним фактором при виборі курсів іноземних мов. Як правило, мовні курси, які розташовані в центрі Києва, залучають більшу кількість студентів, так як саме в центрі розташовані офіси та навчальні заклади, а також банки, торгові центри та ін., Що дозволяє поєднати відвідування курсів з вирішенням інших питань у центрі міста або просто приємним проведенням часу.

Багато курсів пропонують корпоративне навчання, формат якого, як правило, передбачає проведення занять в офісі компанії або організації, яка користується послугами мовних курсів.

Мовний центр Top Way розташований в самому серці Києва біля станції метро Золоті Ворота. Що стосується занять на Вашій території, викладачі мовного центру Top Way можуть проводити заняття з Вами у Вас вдома або в офісі.

5. «Позакласні заходи» та розмовні клуби

Дізнайтеся, чи пропонують курси якісь позакласні заходи і розмовні клуби, які дозволять Вам не тільки вивчати іноземні мови, але відвідувати клуби за інтересами (книжковий клуб, клуб любителів настільних ігор, клуб кіноманів і т.п.), отримувати розмовну практику і заводити нові знайомства.

Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

6. Ціна … або співвідношення ціни та якості

Також важливим критерієм під час вибору мовних курсів є ціна. Безліч шкіл російської мови в Києві пропонують недорогі заняття, але не варто забувати про співвідношення якості і ціни. Іноді варто заплатити трохи більше, якщо вивчення мов для Вас – це інвестиція у Ваше майбутнє. Ми рекомендуємо Вам вибирати мовні курси, які постійно відстежують Ваш прогрес на шляху до досягнення Ваших цілей і мають позитивні відгуки від студентів.