Мовний Центр Top Way | ст. м. Золоті ворота

(093) 580-82-28(067) 799-82-28(050) 770-82-28 contact@topway.in.ua

Безкоштовний тест з англійської мови онлайн

Безкоштовний тест з української мови онлайн

Вивчай англійську, німецьку, українську та російську з мовним центром Top Way

N

Висока якість за оптимальною ціною

Конкурентні ціни. Тільки кваліфіковані викладачі з сертифікатами та досвідом проживання / навчання за кордоном. Перевірена методика і постійний контроль над рівнем отриманих знань (проміжні та фінальні тести).

N

Гнучкість і зручність

Ви можете займатися в будь-який зручний для Вас час – індивідуально і в групі, на Вашій території або у нас в Школі в самому центрі (5 хвилин від станції метро Золоті Ворота, 5 хвилин від Львівської Площі та Площі Перемоги).

N

Більше, ніж школа

Topway – це не просто мовна школа, це спільнота, яка дає можливість не тільки навчатися найпопулярнішим мовам світу, але і знайомитися з новими людьми, які цікавляться мовами, в неформальній обстановці. Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші розмовні клуби, брати участь у вечірках, прогулянках по місту та інших заходах, які проводить наш мовний центр.

Відправте заявку на Безкоштовний урок

Відгуки

Мене звати Андрій. Я – лікар, кардіолог – кардіохірург. На сьогоднішній день працювати з сучасною медициною без англійської мови неможливо. У школі я вивчав французьку, в університеті також. Незнання англійської мови – ось проблема, з якою я зустрівся. Ми, разом із дружиною, і з Ольгою Бобковою, вивчаємо мову з 2012 року. Хочу відмітити, що до цього я намагався навчатися у різних школах, з різними викладачами, але не виходило, хоча тоді часу на англійську було більше. З індивідуальним підходом ми з Ольгою почали вивчати мову з самого початку, і ось зараз ми дійшли рівня Upper – Intermediate. Досить довго? Ні. Просто у цей час входили мої робочі відрядження, відпустки та відмінені заняття через роботу. Поставлену задачу ми обговорили на першому ж занятті – вивчаємо не для диплому, а для знань. Професіоналізм Ольги, як викладача, одним словом важко пояснити, одне можна сказати – професіонал своєї справи. Дуже просто з Ольгою вчити мову, просто говорити та розуміти, а це для мене найголовніші якості викладача. Дякую, Ольго, за Ваші старання.

15.09.15

Андрій Капталан

Кардіолог – кардіохірург, Центр кардіології та кардіохірургії (клініка для дорослих)

I would like to express my gratitude to Bobkova Olga who provided me with excellent background for passing the IELTS exam. My English teacher was never late for classes, always ready to answer all my questions and correct my mistakes. I am convinced that without rewriting essays for several times after Olga`s corrections my overall band score wouldn`t have been 7.0. To conclude, I am sure that if someone wants to succeed in studying a foreign language, he or she should contact “Top Way” immediately, as from my own experience I can state that the team of this language center is a team of professionals who care about their students` results.

Daria Kovtun

Generally, the Test of English as a foreign language (TOEFL) is a very important step for anyone, who decides to continue his studying abroad, e.g. universities of the US or Europe. On my way to my application to the University of South Carolina (USA) I had to take the ToEFL(iBT) test and the GRE test (Graduate Record Examination). I came to realization that my English skills were insufficient to perform well on these tests, also given a poor coverage of foreign languages in the university classes in Kyiv. Thus, I decided that my best option was to find an experienced English tutor, who would be able to train me specifically for the language tests of the graduate level. Luckily, Olga from the language center “Top Way” was recommended to me by a friend. During our first classes I noted her outstanding knowledge of English grammar, her approachability and kindness that overall highlighted her professionalism as a teacher. Olga quickly determined my language weaknesses and we immediately started working on improving my skills. It took me nearly 3 months to grasp the writing and speaking sections of the TOEFL test. As a result, I passed the test with a score of 100 (R27-L21-S25-W27) and successfully applied to the University of South Carolina.

08.11.14

Daniel Einor

Graduate student, University of South Carolina

I really enjoyed my lessons with Lily at Top Way Language School! Both, the school and the teacher were very accomodating and flexible and supported me not only on a professional but also on a personal level!

I have learnt a lot in a short time and hope to continue in the future.

Thank you very much for all involved!

18.01.2017

Knut Ratzeburg

I wanted to pass TOEFL in order to be admitted to International Master of Business Administration Program in International Institute of Business (Ukraine) – University of New Brunswick (Canada). My first attempt to pass the TOEFL exam was not successful as my result was 71 grades (the requirement grade for an MBA program was 92). So I started to prepare for the TOEFL exam with Olga Bobkova and I got 92 grades(exactly what I needed!) in February 2014. Obviously, Olga’s contribution to my studying was incredible! Firstly, Olga has a strong winning attitude to students. She can make them do something, what they, otherwise, would not do. For instance, she encouraged me to be always prepared for classes. Secondly, Olga is very experienced in TOEFL and IELTS tests preparation. We had a lot of practice which helped me feel confident in the exam. Consequently, I strongly recommend Olga to everybody, who wants to pass the TOEFL exam.

Sergiy Atamanov

Sales Manager, Bausch & Lomb

Вивчайте мови

Інвестуйте у Ваш особистісний ріст: Мови – це ключ до нових можливостей, нових зв’язків та знайомств.

Відправте заявку на Безкоштовний урок

Вивчення мов з Top Way

У мовному центрі Top Way Ви отримаєте необхідну підтримку в досягненні Ваших цілей. З нами Ви можете почати з початкового рівня і закінчити підготовкою до міжнародних іспитів на шляху до успішної кар’єри в Україні або в будь-який інший частині світу.

Оцініть Ваш рівень

Загальноєвропейські рекомендації з мовної освіти (Common European Framework of Reference, CEFR) – система рівнів володіння іноземною мовою, яка використовується в Європейському Союзі. Головна мета системи CEFR – надати метод оцінки і навчання, застосовний для всіх європейських мов. Згідно системи CEFR існує 6 рівнів володіння іноземною мовою:

A1 – Початковий, A2 – Предпороговий (нижче середнього)

B1 – Пороговий (середній), B2 – Вище середнього

C1 – Просунутий, C2 – Рівень володіння досконалий

Пройдіть наш безкоштовний онлайн-тест або зв’яжіться з нами для швидкої і об’єктивної оцінки Вашого поточного рівня володіння іноземною мовою. Ми професійно оцінимо Ваші навички сприйняття на слух, говоріння, письма та граматики.

Встановіть Ваші цілі

Ви хочете придбати загальні мовні навички або Ваша мета – спеціалізація в конкретній області, наприклад, бізнес, фінанси, медицина, юриспруденція, IT, ресторанний і готельний бізнес і т.п.? Top Way пропонує як загальні мовні курси з різних мов, так і широкий спектр спеціалізованих курсів, а також підготовку до найпопулярніших мовних іспитів, результати яких визнаються по всьому світу. Спеціалізовані мовні курси:

Бізнес, фінанси, IT і технології, медицина, юриспруденція, готельний та ресторанний бізнес

Іспити та сертифікати:

англійська: KET, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, ILEC та інші

німецька: A1-C2 сертифікати Ґете-Інститута, TestDaf, BULATS

російська: ТРКИ

Сплануйте Ваші заняття

З TopWay Ви можете планувати Ваші заняття найбільш зручним для Вас чином. Виберіть найбільш відповідний формат занять для себе:

Індивідуальні заняття

Парні заняття

Групові заняття (від 3 до 8 осіб)

Дистанційні заняття (Skype)

Навчайтесь та спілкуйтесь

Мовний центр Topway дає Вам можливість не тільки вивчати різні мови, готуватись до іспитів, але і брати участь у «позакласних» заходах, таких, як настільні ігри, фільми і відео різними мовами, мультимовні вечірки і пікніки та інші способи веселого і корисного проведення часу. Навіть якщо Ви не студент Top Way, Ви можете відвідувати наші заходи, а також розмовний і книжковий клуб. Будьте частиною спільноти! Ми чекаємо на Вас!

Є питання? Зв’яжіться з нами або відвідайте наш офіс на вул. Гончара 37а (офіс 1). Ми будемо раді Вам допомогти та надати консультацію!

Безкоштовний тест з англійської мови онлайн

Підготовка до іспитів

Іспити та сертифікати:

  • англійська: KET, PET, FCE, CAE, IELTS, TOEFL, ILEC та інші
  • німецька: A1-C2 сертифікати Ґете-інститута, TestDaf, BULATS
  • російська: ТРКИ

Навчання дітей у мовному центрі TopWay

У мовному центрі Top Way ми пробуджуємо в Ваших дітях інтерес до іноземних мов, використовуючи інтерактивний підхід, який включає в себе навчальні ігри, перегляд навчальних відео та мультфільмів, пісні караоке, рольові ігри, творчі завдання і навіть виготовлення виробів. Наші викладачі, які спеціалізуються на навчанні дітей, зроблять все можливе, щоб Ваша дитина закохалась в іноземну мову!

Перші кроки у Києві

Вперше у Києві? Зв’яжіться з нами, щоб отримати супровід по місту, послуги усного та письмового перекладу і вивчити основи російської та української мов.

Українською мовою розмовляють приблизно 40 мільйонів людей в Україні і в усьому світі. За межами України українською мовою говорять також у таких країнах, як Казахстан (більше ніж 300,000 осіб) і члени численної діаспори українців у всьому світі (Канада, Бразилія, і т.д.). Російська мова – одна з 6 офіційних мов ООН. За оцінками експертів, російською мовою говорять близько 150 млн людей, що володіють нею як рідною і близько 100 млн, для яких російська мова – іноземна.

Чому вивчають Російську та Українську мову в Києві?

Вивчення української та російської мови в Києві має сенс не тільки тому, що місто є неймовірно гарним. Також у Вас буде чудова можливість попрактикувати українську чи російську з носіями мови. Крім того, громадянам більше, ніж 50 країн не потрібна віза для в’їзду в Україну і перебування в країні до 90 днів.

Про Ваше перебування в Україні (поради)

Вивчаючи російську та українську у «Top Way»

Який би формат занять Ви не обрали – індивідуальні заняття, парні заняття чи навчання у групі, «Top Way» надасть професійне супроводження на Вашому шляху вивчення та вдосконалення української або російської мови. Мовний центр «Top Way» розташований у самому центрі Києва, біля станції метро «Золоті Ворота». «Top Way» також пропонує дистанційне навчання російської та української мов – у форматі індивідуальних чи групових занять (Skype навчання).

Завдяки тому, що ми використовуємо комунікативну методику, Ви зможете размовляти українською чи російскою мовою вже після перших занять!

Факти про українську мову
  • Східнослов’янська мова Індоєвропейської сім’ї мов.
  • Приблизно 40 мільйонів спікерів по всьому світу.
  • У 1934 році, український був визнаний третьою найкрасивішою мовою в світі під час змагання, проведеного в Парижі.

Безкоштовний тест з української мови онлайн

Факти про російську мову
  • Східнослов’янська мова індоєвропейської сім’ї мов.
  • Понад 250 млн людей по всьому світу розмовляють російською. 7-а за популярністю мова в світі.
  • 6 червня – день російської мови, який відзначає ООН.
  • ТРКИ – Тест з російської мови як іноземної – це стандартизований тест, що складається з 4 рівнів.

Лексична відстань між слов’янськими мовами(1). Відстань між українською та польською (30), українською та російською (38), російською та польською мовою (56).

(1) https://alternativetransport.files.wordpress.com/2015/05/lexical-distance-among-the-languages-of-europe-2-1-mid-size.png Other sources: http://ck.ridna.ua/2014/11/07/15-tsikavyh-faktiv-pro-ukrajinsku-movu/, http://www.ethnologue.com/language/ukr, https://en.wikipedia.org/wiki/Russian_language, http://www.un.org/ru/events/russianlanguageday/, http://www.ethnologue.com/language/rus, https://en.wikipedia.org/wiki/Test_of_Russian_as_a_Foreign_Language.

Вартість групових занять

і розклад групових занять

Всі мови

— вартість за 1 особу

Група (5-12 осіб)

1 година
(60 хв.)
Місяць
(заняття по 90 хв.)
Курс*
(1-3 місяці)
100 UAH 1200 UAH (2 заняття на тиждень)
1800 UAH (3 заняття на тиждень)
від 4000 UAH
(При оплаті курсу – підручники в подарунок)

Міні-група (3-4 особи)

1 година
(60 хв.)
Місяць
(заняття по 60 або 90 хв.)
Курс*
(1-3 місяці)
160 UAH від 1280 UAH від 6400 UAH
(При оплаті курсу – підручники в подарунок)

(*) Тривалість курсу залежить від мовного рівня (A1-C1), кількості занять на тиждень (2/3 рази на тиждень і більше) і тривалості занять (по 60, 90 хвилин або більше). При оплаті рівня повністю – додаткова знижка 10%.

Розклад групових занять

Дні Час
Стандартні дні:
Вівторок, четвер (2 заняття на тиждень)
Або
Понеділок, середа, п’ятниця (3 заняття на тиждень)
Ранкові групи

08:30 – 10:00
10:00 – 11:30

Денні групи

13:00 – 14:30

Вечірні групи

17:00 – 18:30
19:00 – 20:30
20:30 – 22:00

Група вихідного дня:
Заняття проходять один раз на тиждень. Тривалість заняття – 3 години з перервою 10 хв.
Субота

10:00 – 13:00
13:30 – 16:30

Вартість індивідуальних і парних занять

Всі мови

— вартість за 1 особу

Парні заняття (2 особи)

1 година
(60 хв.)
Місяць
(заняття по 90 хв.)
Курс*
(1-3 місяці)
185 UAH від 1480 UAH від 7400 UAH
(При оплаті курсу – підручники в подарунок)

Індивідуальні заняття

1 година
(60 хв.)
Місяць
(заняття по 60 або 90 хв.)
Курс*
(1-3 місяці)
350 UAH від 2800 UAH від 14000 UAH
(При оплаті курсу – підручники в подарунок)

(*) Тривалість курсу залежить від мовного рівня (A1-C1), кількості занять на тиждень (2/3 рази на тиждень і більше) і тривалості занять (по 60, 90 хвилин або більше). При оплаті рівня повністю – додаткова знижка 10%.

Контакти

Logo Top Way Language Center_red

Як дістатися:

Золоті Ворота.

Телефони:

  mobile_icon-life_16 +38093-580-82-28
  mobile_kyivstar_16_b +38067-799-82-28
  mobile_icon-mts_16 +38050-770-82-28

Адміністратор приймає дзвінки з 14.00 до 19.00 з понеділка по п’ятницю. Ви також можете залишити заявку на сайті.

E-mail: contact@topway.in.ua

Задати питання: